TOPWAREZ.LT
Pratybų atsakymai
Vardadienius šiandien švenčia: Benas Julita Tolminas Jūra
Slapukų taisyklės

Slapukų taisyklėsKAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai - maži tekstinių duomenų failai ir jie yra sukuriami automatiškai, naršant mūsų svetainėje. Saugomi yra jūsų įrenginyje (kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje). Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

STATISTINIŲ SVETAINĖS DUOMENŲ NAUDOJIMAS

Norint tobulinti svetainės turinį, turime žinoti kokia informacija labiausiai domina mūsų lankytojus, iš kurių šalių ir miestų yra apsilankoma svetainėje, kaip dažnai lankytojai čia sugrįžta, kokius įrenginius naudoja lankantis svetainėje, kokias naršykles naudoja ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti (spausti čia). Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

KOKIAS SLAPUKŲ RŪŠIS NAUDOJAME?

• Būtinieji slapukai - tai slapukai, kurie yra būtini svetainės veikimui.
• Funkciniai slapukai - tai slapukai, pagerinantys svetainės veikimą, kokybę ir vartotojų patirtį.
• Analitiniai slapukai - leidžia mums suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, ką naudotojai veikia svetainėje, jos naudojimosi metu. Ši informacija padeda tobulinti svetainės veikimą. Slapukų gauta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine yra saugoma Google. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal teisės aktų reikalavimus arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Pavadinimas Teikėjas Paskirtis Galiojimo pabaiga
laravel_session topwarez.lt Naudojamas vartotojo sesijai identifikuoti 2 valandos
xsrf-token topwarez.lt Naudojamas siekiant užkirsti kelią užklausų klastojimui keliose svetainėse. 2 valandos
c_user, datr, dpr, fr, pl, sb, spin, wd, xs, presence facebook.com Trečiosios šalies (Facebook.com) naudojami Įvairūs unikalūs identifikatoriai Nuo vienos sesijos iki 5 metų slapukai, skirti vartotojo atpažinimui, analizei, saugumui, naršyklės atpažinimui, reklamai. Daugiau informacijos: Facebook privatumo politika Nuo vienos sesijos iki 5 metų
1P_JAR, APISID, CONSENT, HSID, NID, OGP, OGPC, SAPISID, SID, SIDCC, SSID google.com Trečiosios šalies (Google.com) naudojami slapukai, skirti naršyklei, įrenginiui ir Google paskyrai identifikuoti. Daugiau informacijos: Google privatumo politika Nuo vienos sesijos iki 2 metų (dauguma galioja 2 metus)


KAIP NAUDOJAME SLAPUKUS?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume pagerinti Jūsų naršymą ir naršymo patirtį mūsų svetainėje, analizuotume srautus, sužinotume lankytojų elgesį. Slapukai naudojami ne ilgiau nei tai reikalinga įgyvendinti nustatytiems tikslams.

KĄ DARYTI, JEI NENORITE, KAD BŪTŲ NAUDOJAMI SLAPUKAI?

Galite pakeisti naršyklės nustatymus taip, kad galėtumėte pasirinkti leidžiamus ir draudžiamus slapukus, juos blokuoti, sužinoti apie slapukų atnaujinimą ar įjungimą. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus ir jų valdymą, apsilankykite (spausti čia)

Spausk Patinka!
Komentatorių TOP 10
shule.lt