TOPWAREZ.LT
Pratybų atsakymai
Dabar Lietuvoje: 2021-10-23 12:05
Antradienio horoskopas (2021-09-14)

Antradienio horoskopas (2021-09-14)


Šiandien kils keistų idėjų, keisis nuotaikos ir nuomonės. Tai, kas atrodė priimtina ir teisinga, staiga gali prarasti savo esmę. Nesivelkite į jokias aferas. Labai svarbu nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos, įstatymų.
Šiandieniniai kontaktai, pasiūlymai gali jus supainioti, suteikti nerealių iliuzijų. Verčiau nesusigundykite abejotina papildoma veikla ar uždarbio šaltiniu, kurio procesas neaiškus, negarbingas.
Šiandien ne tik kitais, bet ir savimi nelabai verta tikėti. Sumanymus ir jausmus reikėtų labiau subrandinti. Saugokitės vagių, aferistų, nežiopsokite prie vairo.
Labai lengva susipainioti ideologinėse nuostatose, įvairiose teorijose. Svarbu nepulti sekti apgaulingais, veidmainiškais „guru“, atsirinkti informaciją ir neplatinti melagienų.
Galite sėkmingai panaudoti savo kūrybinius gabumus, gerą iškalbą. Kils pagunda įsitraukti į spontanišką nuotykį, finansinę avantiūrą. Saugokitės sukčių. Labiau prižiūrėkite vaikus.
Ši diena žada keistus kontaktus ar įvykius, kurie palies jūsų draugus, artimuosius. Neskubėkite pasirašyti sutarčių, prisiimti įsipareigojimus, žadėti. Savo neįprastu elgesiu jūs galite pakirsti kažkieno pasitikėjimą.
Šiandien bus nelengva atskirti tikrą informaciją nuo dezinformacijos, patikimus žmones nuo aferistų. Gali būti, kad iš keblios situacijos reikės gelbėti kolegą ar šeimos narį.
Šiandien labai svarbu tinkamai elgtis su pinigais, dokumentais, viešaisiais pirkimais, sąmatomis, nes padarytos klaidos kirstų per kolektyvo pasitikėjimą jumis. Nesivelkite į aferas, viską tikrinkite. Saugokitės vagių, sukčių.
Įtakingi draugai, apsukrūs užsieniečiai gali padėti realizuoti troškimus. Tačiau dar labiau tikėtini tušti pažadai, apgaulingi kurstymai. Atsargiai elkitės su technika, saugokitės vagysčių.
Jus domins kitiems nesuprantami dalykai, įvairios teorijos, tarp jų ir labai abejotinos vertės. Būste nusiteikę tvarkyti konfidencialius reikalus. Pasistenkite būti įžvalgesni, objektyvesni.
Tikėtini pokyčiai santykiuose su draugais, giminaičiais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus. Pasistenkite atsižvelgti į pašnekovų jausmus ir poreikius.
Regis, negalėjimas paveikti situacijos jus veiks dvejopai. Tai gali pažadinti aklą pyktį arba paskatinti jus atsipalaiduoti ir tiesiog pasikliauti likimu. Saugokitės vagių, aferistų. Venkite svaigalų ir kvaišalų.

Geros dienos!admin · 2021-09-14 08:00 · 24 peržiūrėjo

Komentarai:

Spausk Patinka!
Komentatorių TOP 10
shule.lt Funny links blog