TOPWAREZ.LT
Pratybų atsakymai
Šiandien minėtina:
Pirmadienio horoskopas (2021-09-13)

Pirmadienio horoskopas (2021-09-13)


Įtempta diena siekiantiems mokslo ar karjeros aukštumų, politikams. Kažkuo padėti arba pakenkti gali nepažįstamas žmogus. Elgiantis santūriai, išmintingai, jums turbūt pavyks susitarti, išsiaiškinti problemų esmę. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų.
Apdairiai siekite savo tikslų tiek finansinėje, tiek meilės srityje, antraip galite pakliūti į nemalonią situaciją. Venkite skolintis ir skolinti pinigus, ypač be jokio užstato. Vakare pakontroliuokite savo vaikus – jų išdaigos gali baigtis nemalonumais.
Šiandien galite patirti emocinę įtampą, nes asmuo, nuo kurio tam tikra prasme priklausote, ims kelti abejotinus reikalavimus, keistas pretenzijas. Neįklimpkite į melą, intrigas.
Darbovietėje ar mokymosi įstaigoje galite gauti pastabą, kad kažką reikės papildomai padaryti ar pakoreguoti. Tačiau mokslas ir darbas ne bėda. Bus nemaloniau, jei sušlubuos sveikata ar reputacija. Venkite kurstyti ideologinius nesutarimus
Tam tikra prasme galite pasijusti nuvilti. Romantiškos arba finansinės viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais, pratinkite prie pareigų.
Šiandien daug norėsite, bet vargu ar išvengsite kliūčių. Jeigu lįsite ten, kur jums nedera, gausite klastingą atkirtį iš pasalų. Stenkitės valdyti emocijas. Daugiau laiko leiskite drauge su šeima, tik venkite aitrinti senas nuoskaudas.
Jei jūsų veikla susijusi su informacija, transportu, darbo turėsite daugiau nei įmanoma atlikti nepriekaištingai. Netiksli arba tyčia iškreipta informacija gali sukelti rūpesčių. Neužsnūskite prie vairo.
Regis, įtemptai darbuositės siekdami papildyti savo piniginę. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį. Tačiau įmanomi ir nuostolingi nesusipratimai. Būkite apdairūs. Venkite rizikos, avantiūrų.
Šiandien teks iš peties darbuotis, nes viršininkai norės išspausti daugiau nei įmanoma. Turbūt nerimausite ir dėl artimo žmogaus būklės bei problemų. Pasisaugokite sukčių.
Šiandien nestigs įtampos, net jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Tačiau bus dar blogiau, jeigu mėginsite kažką nulemti, neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Neskleiskite dezinformacijos.
Ši diena gali atskleisti kai kurias jūsų profesines, visuomenines ar politines perspektyvas, vaidmenį kolektyve, korupcinius ryšius ar pan. Pasisaugokite nuostolio.
Tai diena, kai jus lengviau gali apnikti depresija, kibti infekcijos, todėl ramus dalykiškumas pasitarnautų kaip apsauginis skydas. Reikėtų pasisaugoti abejotinų veiklų, susijusių su narkotizuojančiomis medžiagomis, sektantiškais susibūrimais.

Geros dienos!admin · 2021-09-13 08:00 · 38 peržiūrėjo

Komentarai:

Spausk Patinka!
Komentatorių TOP 10
shule.lt Funny links blog