TOPWAREZ.LT
Pratybų atsakymai
Vardadienius šiandien švenčia: Apolinaras Romula Tarvilas Gilmina Brigita Roma Saidas Saida
Ketvirtadienio horoskopas (2023-09-14)

Ketvirtadienio horoskopas (2023-09-14)


Domėsitės viskuo, kas gali padėti padidinti įtaką versle, tarp aplinkinių. Galite gauti vertingos informacijos. Galbūt kiek neramins tai, kad reikia suspėti šį tą laiku užbaigti, pateikti ataskaitą ar įvertinti rezultatus.
Ši diena žada kūrybinį polėkį. Stengsitės labiau suartėti su dominančiu žmogumi, paflirtuoti, padaryti įspūdį. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį, lavinti vaikus.
Gali apnikti nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeiminių problemų. Atverkite širdį artimam žmogui ir įsiklausykite į jo patarimus. Sutarimas buityje didins tarpusavio supratimą ir kitose srityse.
Šiandien svarbu šį tą užbaigti ir įvertinti rezultatus. Draugiškai bendraukite ir puoselėkite ryšius. Nepalanku aiškintis santykius, reikšti pretenzijas, kelti pavydo scenas.
Domins ir asmeninė materialinė gerovė, ir politinės naujienos. Trokšite gerų permainų. Pravartu šį bei tą užbaigti ir tada imtis naujų planų. Jeigu ketinate ką nors brangiai pirkti ar parduoti, pasitarkite su šeima.
Aktyvios intelektinės veiklos ir įspūdžių diena. Domins tai, kas dvelkia papildomomis pajamomis ir naujovėmis. Visgi turite būti nuoseklūs ir užbaigti pradėtą darbą prieš imdamiesi naujo.
Galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius ir finansinius reikalus. Vis dėlto pravartu įvertinti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas šiandien gana mažas.
Šiandien patirsite malonumo ir naudos bendraudami su draugais, pažįstamais. Kažkieno tarpininkavimas ar patarimai gali jums pasitarnauti arba patys tai padarysite kažkieno labui.
Tai senų darbų užbaigimo diena. Regis, daug laiko ir jėgų atims papildomas darbas arba viešieji įsipareigojimai. Pasistenkite viską tvarkingai „sudėlioti į lentynėles“, padaryti išvadas ir ruoštis naujiems užmojams.
Šiuo metu taps aišku, ko pasiekėte ir ką toliau derėtų daryti. Beveik galima daryti konkrečias išvadas. Už gerus rezultatus pravartu save kuo nors apdovanoti. Pasidovanokite bilietą į parodą, renginį, įdomią išvyką ar pan.
Rūpės finansų politika ir asmeninės santaupos bei įsipareigojimai. Derėtų sumokėti mokesčius, įmokas, įregistruoti nuosavybę nevilkinant nė vienos dienos. Regis, itin domins ir psichologinės temos, erotika.
Šiandien būsite nusiteikę aiškintis asmeninius santykius. Turėsite galimybę patraukti patinkančio asmens dėmesį ir padaryti norimą įspūdį. Svarbu nieko nesugadinti, antraip tai užsitęs.admin · 2023-09-14 11:00 · 245 peržiūrėjo

Komentarai:

Spausk Patinka!
Komentatorių TOP 10
shule.lt