TOPWAREZ.LT
Pratybų atsakymai
Vardadienius šiandien švenčia: Saturninas Daujotas Butvydė Saturnas
Trečiadienio horoskopas (2023-09-13)

Trečiadienio horoskopas (2023-09-13)


Diena bus įtempta. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių. Derėtų itin saugoti sveikatą. Darbe nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, nesivelkite į aferas.
Jeigu ši naktis pernelyg neišvargins, tai įdienojus sugebėsite tinkamai pasirūpinti savimi, vaikais, įprastais ir neįprastais reikalais. Vakar rasite ūpo ir nedidelei pramogai.
Diena bus nelengva. Būsite labai jautrūs aplinkos poveikiui. Galimi rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, kažkokių pinigų, pelno ar nuostolių. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu.
Šiandien tikėtini šiokie tokie nesusipratimai santykiuose su artimos aplinkos žmonėmis. Tai galima įveikti draugiškai pabendravus, atsiprašius ar pan. Atsakingiau vertinkite informaciją, neskleiskite sąmokslo teorijų.
Šiandien nederėtų švaistytis pažadais, prisiimti per daug įsipareigojimų. Objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, neišlaidaukite, tačiau nebūkite ir savanaudiški, jei tikrai reikia pagalbos artimam žmogui, partneriui.
Nesielkite aplaidžiai ar savanaudiškai profesiniuose ir asmeniniuose reikaluose – tai neliks neįvertinta. Peržiūrėkite savo planus, pasistenkite atsisakyti to, kas nėra pakankamai prasminga ir sąžininga.
Tikriausiai pajusite slaptas pinkles. Jums išties gali pakenkti užkulisinės intrigos, nešvarūs slapti žaidimai, žalingi įpročiai. Kita vertus, dar labiau nuliūsite, jeigu pasirodys, kad niekam nerūpite, nedarote jokios įtakos.
Būsite linkę dirbti kolektyve. Visgi gali prireikti rimtų argumentų bendraujant su dalykiniais partneriais, vadovybe. Abejotinų pramogų geriau būtų atsisakyti. Saugokite, branginkite vaikus, mylimą žmogų.
Užgrius nenumatytų darbų našta. Nepasitenkinimą gali reikšti kolegos, viršininkai, namiškiai. Regis, be reikalo eikvosite laiką bei energiją, jei mėginsite įrodyti savo tiesą.
Jeigu numatomi reikalai su užsieniečiais, solidžiais veikėjais, valdininkais, pasirenkite rimtiems pokalbiams. Nepasiruošus, jūsų argumentai gali pasirodyti per silpni, o požiūris – nelankstus.
Galite pasijusti pavargę nuo nesibaigiančių išlaidų. Galimas komplikuotas tarpininkavimas, sunkios derybos. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, pinigus.
Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams ypatingų reikalavimų, ypač jei patys nesate tobuli. Santykių problemas labai lengva pagilinti, todėl būtina empatija, atsakingas elgesys.admin · 2023-09-13 11:00 · 80 peržiūrėjo

Komentarai:

Spausk Patinka!
Komentatorių TOP 10
shule.lt