Vardas:
Slaptažodis:
Liepos 21 2018 03:21
Greita registracija
Prašome įvesti jūsų duomenis.

Vartotojo vardas:*
Vaikinas Mergina

Slaptažodis:
*
Pakartoti saptažodį:*
E-pašto adresas:*

Vardadieniai šiandien
Laurynas, Lionginas, Rimvydas, Rimvydė, Danielius
Naujienų kategorijos

Naujienų išviso: 47249
Dar nepatvirtintų: 0

Top 10 Naujienų rašytojai
admin admin[40693]
Deimantas Deimantas[2268]
KamTasVardas KamTasVardas[872]
Groundzer Groundzer[840]
erniuss erniuss[307]
kissfm kissfm[303]
mukas155 mukas155[244]
Hitman Hitman[243]
Liudas Liudas[172]
mindas21 mindas21[131]
Top Naujienos
WINDOWS 7 legalizavi...
Matematikos trigonom...
zMule 2.1.6 New!
WINDOWS 7 aktyvacijo...
WINDOWS 7 SULIETUVIN...
Prisijungę vartotojai
Prisijungę svečiai: 43
Prisijungę nariai: GalenEn
 Išviso naršo: 44
Iš viso narių: 34,197
Aktyvūs VIP: 1
Naujų narių vakar: 0
Naujų narių šiandien: 0
Sveikiname naują narį:
-=Sushanthp=-

Vartotojų istorija:
 GalenEn
 Deimantas02:46:46
 jasius13VIP11:01:58
 RICKA7345
1 Savaitės
 admin
1 Savaitės
 santarga
2 Savaitės
 Nekas
2 Savaitės
 angus
2 Savaitės
 kromanas
3 Savaitės
 Dalyzz
3 Savaitės
Trečiadienio Dienos Horoskopas (2018-05-16)
Horoskopai

Trečiadienio Dienos Horoskopas (2018-05-16)


Šiandien elgsitės šiek tiek ambivalentiškai: iš vienos pusės, niekaip negalėsite nurimti ir ieškosite veiklos, o kita vertus, ieškosite saugumo, užuovėjos. Elgdamiesi impuslyviai, rizikuojate sulaukti netikėtų reakcijų iš aplinkos. Bus sunkoka susitvarkyti su jausmais, bet priėmę lemiamą sprendimą, galėsite kur kas sklandžiau pajudėti pirmyn ir pagaliau pasijusite užtikrinti dėl to, ką darote. Kartais sunku priimti sprendimus, tačiau kai jau pasirenkate, tai padaryti trukdę kliūtys tampa nebesvarbios.  Labai tikėtina, kad aplinkinių akyse šiandien pasirodysite tikri išsišokėliai, nes darysite tai, apie ką kiti tik pasvajoja! Nepaisydami kritiškų žvilgsnių didžiuositės savimi, kad drąsiai kovojate už savo įsitikinimus ir nesitaikote prie bendrų elgesio normų. Tikriausiai norėtumėte sulaukti mažiau dėmesio, tačiau dabar nuo jo niekur nepasislėpsite – jūsų vidinės šviesos neužgoš niekas!Šiandien tikriausiai būsite gerokai jautresni nei paprastai, todėl leisitės išprovokuojami rizikuoti vien dėl to, kad tai jaudina. Urano ir Marso dermė skatins jus žvelgti į ateitį ir tai, ką ten išvysite, atsigabenti čia, į dabarties realybę. Noras patirti kvapą gniaužiantį nuotykį taps stipresnis nei nesėkmės baimė. Kuo mažiau mąstysite apie galimas savo veiksmų pasekmes, tuo ambicingesni bus jūsų tikslai. Šiandien būsite linkę vadovautis inovatyviomis teorijomis ir tai neišvengiamai atkreips aplinkinių dėmesį. Kaip bebūtų, nesileiskite apakinami didybės manijos ir priimami sprendimus neskubėkite.  Juk kiekvienam planui būtinas atidus pasirengimas!Šiandien viskas truks ilgiau ir pareikalaus daugiau pastangų nei įprasta, tačiau tai nesugadins jums dienos. Marsas ir Uranas provokuos jus aktyviau, energingiau ir aštriau reaguoti į aplinką. Jūsų netikėti poelgiai gali įžeisti žmones, kurie jums yra svarbūs ir kuriuos gebriate. Siekdami to išvengti, galite vienumoje pralaukti nepalankų momentą ir grįžti prie reikalų kiek vėliau, aistroms aprimus. Tuomet ir jūsų sprendimai, ir jų pristatymo būdai bus kur kas geriau apgalvoti.

 Dėl Marso ir Urano įtakos šiandien būsite gana kategoriški. Laimei, esate racionalios asmenybės, tad greičiausiai sugebėsite išsisukti iš dviprasmiškų situacijų ir reikiamose vietose vis dėlto sieksite kompromiso. Pasikalbėkite apie savo planus su patikimais bendradarbiais ar draugais. Tai padės sumažinti įtampą ir atrasti papildomų būdų greičiau pasiekti numatytus tikslus.Šiandien rimtai mąstysite apie radikalius pokyčius, tačiau jūsų idėjos niekam nepadarys įspūdžio. Ko gero, geriausia išeitis šiuo metu – savais metodais išbandyti, kurios jūsų idėjos veikia, o kurios - neefektyvios. Tai kur kas geriau, nei sukelti masinį šaršalą. Tačiau net ir strateginis planavimas jūsų neapsaugos nuo klaidų. Tiesiog stenkitės į viską žvelgti kuo lanksčiau.Šiandien Visata atskleis jums iki šiol neatrastų problemos sprendimo būdų, tačiau jeigu nebūsite pasirengę siekti kompromiso, greičiausiai įsivelsite į išties audringą konfliktą su bendradarbiu. Pabandykite paanalizuoti naujas idėjas kartu su kolegomis ir diskutuokite tol, kol nesurasite vieningo sprendimo.Jums būdinga imtis didelių sumanymų, tai jūs darote lengvai ir užtikrintai, tačiau priešais laukiantis kliūčių ruožas pridarys nemažai rūpesčių. Paskatinti vietoje nenustygstančių Marso ir Urano derinio, galite tapti labai nekantrūs. Nepraraskite savitvardos, net jei manote, kad įstrigote nuobodybėje. Laikas šįkart jūsų pusėje, tad leiskite sau veikti spontaniškiau nei įprasta ir mąstykite plačiai. Šiandien išgyvensite gana įtemptą dieną ir įdomiausia tai, kad savo nerimą raminsite leisdami pinigus. Norėdami atkreipti aplinkinių dėmesį elgsitės gana iššaukiančiai, kaip bebūtų, planetos pataria susikaupti ir kantriai išlaukti šią dieną. Atidėkite svarbius sprendimus, kad vėliau neteiktų gailėtis dėl lengvabūdiško mąstymo.Poreikis kontroliuoti viską, kas vyksta jūsų gyvenime, prives prie situacijos, kai viskas taps absoliučiai nevaldoma. Jūsų gyvenimas skries tarsi išprotėjusio profesoriaus iš filmo „Atgal į ateitį“ vairuojama mašina. Maištinga Marso ir Urano jungtis gundys jus laužyti visas įmanomas taisyklės ir nuolat klysti. Nors šiandien jausitės esantys kaip reta išradingi, staiga galite atsidurti situacijoje, kai norėsite tiesiog pasiduoti ir prasmegti iš gėdos. Išmintingiausia būtų vengti emocijomis grįstų reakcijų.  

 Nepaisant to, kad puikiai suvokiate savo šiandienių darbų svarbą, sunkiai susikaupsite. Visata skatins jus klaidžioti svajonių pasaulyje ir kuo labiau stengsitės tam atsispirti, tuo neproduktyviau praleisite dieną. Nesipriešinkite, leiskite sau pasvajoti. Jau visai netrukus viskas stos į savas vėžias.


Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Rašyti komentarą į facebook'ą:
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungtiarba užsiregistruoti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Spausk Patinka !
Paskutiniai komentarai
[demoniukstis] Data: Gruodžio 29 2017 22:09
puiki galerija*clap*
[Žiūrėti komentarą]
[demoniukstis] Data: Gruodžio 29 2017 22:07
grazi *clap*
[Žiūrėti komentarą]
[demoniukstis] Data: Gruodžio 29 2017 22:05
grazi*clap*
[Žiūrėti komentarą]
Komentatorių Top 10
demoniukstis demoniukstis[1145]
algirdokas algirdokas[988]
Nezinomas Nezinomas[710]
KamTasVardas KamTasVardas[675]
LOOK MY LOOK MY[345]
Audrius22 Audrius22[336]
admin admin[334]
pavilion pavilion[251]
gintis666 gintis666[226]
Hitman Hitman[190]
Top 5 Nariai
Deimantas Taškai:13810
KamTasVardas Taškai:9260
Liudas Taškai:5187
algirdokas Taškai:4861
demoniukstis Taškai:4676
Užkrauta per 0.17 sekundes 41,400,026 unikalūs lankytojai
Slapukų taisyklės