Vardas:
Slaptažodis:
Pagrindinis · Kontaktai · Forumas · Paieška · Pratybų atsakymai · Orai · Televizijos programa · Sketch'as Gegužės 26 2018 18:23
Greita registracija
Prašome įvesti jūsų duomenis.

Vartotojo vardas:*
Vaikinas Mergina

Slaptažodis:
*
Pakartoti saptažodį:*
E-pašto adresas:*

Vardadieniai šiandien
Pilypas, Algimantas, Milvydė, Eduardas, Vilhelmina
Naujienų kategorijos

Naujienų išviso: 43740
Dar nepatvirtintų: 0

Top 10 Naujienų rašytojai
admin admin[37185]
Deimantas Deimantas[2267]
KamTasVardas KamTasVardas[872]
Groundzer Groundzer[840]
erniuss erniuss[307]
kissfm kissfm[303]
mukas155 mukas155[244]
Hitman Hitman[243]
Liudas Liudas[172]
mindas21 mindas21[131]
Top Naujienos
WINDOWS 7 legalizavi...
Matematikos trigonom...
zMule 2.1.6 New!
WINDOWS 7 aktyvacijo...
WINDOWS 7 SULIETUVIN...
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 46
Prisijungusių narių nėra:
 Išviso naršo: 46
Registruoti nariai: 34,186
Aktyvūs VIP: 1
Naujų narių vakar: 0
Naujų narių šiandien: 1
Sveikiname naują narį:
-=ThozasBup=-

Vartotojų istorija:
 jasius13VIP07:15:34
 ThozasBup13:16:54
 Deimantas19:43:50
 RICKA7345
1 Diena
 opapa
2 Dienos
 admin
3 Dienos
 sexyyboyy
4 Dienos
 Pavel123
6 Dienos
 KamTasVardas
1 Savaitės
 Zharlesevave
1 Savaitės
Penktadienio Dienos Horoskopas (2018-05-18)
Horoskopai

Penktadienio Dienos Horoskopas (2018-05-18)


Užteks bėgti nuo realybės, metas žvilgtelėti tiesai į akis. Būdami sąžiningi prieš save, daug aiškiau pastebėsite, ko jums iš tiesų reikia ir kiek ketinate už tai sumokėti. Jūsų bosas ar dar kas nors iš vadovybės šiandien truputį „nusodins“ jūsų entuziazmą, bet tai jums išeis tik į naudą. Jie vėl ims palaikyti jus, kai tiksliai žinosite, ką darote ir koks jūsų tikslas. Jūsų laukia įkvepiantis darbas, kurio metu pasieksite daugiau, nei galite įsivaizduoti, jei tik nukreipsite savo pastangas teisinga kryptimi. Visatos padedami šiandien sugebėsite išnarplioti net pačias sudėtingiausias užduotis. Svarbiausia, niekur neskubėkite ir ramiai įsigilinkite į problemų priežastis. Dėl Merkurijaus ir Saturno įtakos dabar kalbėsite kaip niekad įtaigiai, logiškai ir argumentuotai. Pasinaudokite puikia proga užmegzti vertingų profesinių pažinčių!Jūsų nervų stiprumą išbandys bendradarbiai, kuriems atrodys, kad dirbate nepakankamai sparčiai. Jums patiems bus aišku, kad nesunkiai taptumėte lyderiais, jei tik pavyktų pasiekti reikiamą tempą. Taip, su bendradarbiais sutarti svarbu, tačiau šiandien nebūsite linkę pliurpti ir šypsotis. Negalite pakęsti, kai jums nurodinėja, todėl galbūt net mąstysite apie tai, kad būtų gerai pakeisti darbą ar bent jau pakeisti atsakomybės sritį. Jus ir gyvenimo pokyčius skiria vienintelis sprendimas, kuris priklauso tik jums. 

 Šiandienos kosminė energija gana prieštaringa, todėl vieną akimirką jausitės nepakrutinami savo pasirinktame kelyje, kitą, būsite priversti kardinaliai keisti planus. Jus užvaldys netikėti troškimai, todėl sugaišite nemažai laiko bandydami išsiaiškinti, kaip su jais elgtis. Gali būti, kad šiandien stosite į nuomonių dvikovą su savo vadovu, tačiau jeigu sugebėsite užgniaužti pyktį ir išliksite diplomatiški, galiausiai viskas išsispręs jūsų naudai.Nors jūsų pasitikėjimas savimi auga ne dienom, o valandom, labai svarbu jo nepervertinti. Jūsų požiūris yra toks inovatyvus, kad artimiausi kolegos gali nusivilti jumis, pamanę, kad visiškai susipykote su realybe. Neskubėkite vienu ypu atskleisti savo minčių gelmės: darykite tai metodiškai, žingsnis po žingsnio, nuolat pasiremiant visiems suprantamais pavyzdžiais. Tokiu būdu net jums patiems taps aiškiau, ką norite pasiekti ir kaip tai padaryti.

 Nepaisant to, kad šiandien gerokai įtempsite savo intelektualinius raumenis, atrodys, kuo ilgiau mąstote ir analizuojate, tuo labiau nuo jūsų nutolsta problemų sprendimai. Intuicija kužda, kad norėdami prisitaikyti prie kosminiu greičiu kintančių aplinkybių darbe, privalote mąstyti racionaliai. Taip ir darykite! Bendraudami su kolegomis darbe galite pakliūti į dviprasmiškas situacijas. Atidžiai įsiklausykite į pašnekovo nuomonę. Galbūt būtent ji padės pažvelgti į susiklosčiusią situaciją iš kitos perspektyvos!Labai svarbu, kad, kalbėdami apie savo tikslus ir ketinimus, būtumėte sąžiningi su savimi ir su aplinka. Ko nors prašydami nepersistenkite ir nesigvieškite daugiau, nei jums iš tiesų reikia; reikalaudami nieko nelaimėsite, tik nuvilsite žmones, iš kurių prašote. Būkite ankstūs ir derėkitės saikingai pasitelkdami humorą. Taip pat nevenkite ir nusileisti: derybos – abipusiai vykstantis procesas.Šiandien Visata paskatins jus labiau įsijausti į kitų žmonių situaciją, tačiau dėl to pasistenkite neapleisti savo pačių interesų. Prieš imdamiesi naujų projektų, būtinai perleiskite juos per savo vertybių prizmę, nenusiženkite ilgai puoselėtoms vertybėms. Savaitgalis jau beveik prasidėjo, tad jeigu pasistengsite, Merkurijaus ir Saturno padedami tikrai užbaigsite visus pradėtus darbus ir galėsite ramia širdimi atsipalaiduoti.Šiandien jums ypač pravers jūsų gebėjimas greitai ir aiškiai reikšti mintis bet kokio painumo pokalbiuose, tačiau vien tik komunikatoriaus talento nepakaks pageidaujamam rezultatui pasiekti. Nesate godūs ir jūsų poreikiai visiškai suprantami, tačiau Visata kol kas atidėlioja jūsų prizą. Gali būti, kad dar ne visi pastebėjo ir įvertino jūsų pastangas, tačiau tai - tik laiko klausimas. Nepasiduokite.Šiandien dėl savo įsitikinimų būsite pasirengę kautis iki paskutinio kraujo lašo. Tikrai nenorite su niekuo pyktis, tačiau jeigu kas nors bandys stoti tarp jūsų ir numatyto tikslo, ne juokais pasiusite! Jautrusis Saturnas šiandien apdovanos jus išskirtinėmis galimybėmis apjungti daugybę skirtingų detalių į vieną nuostabiai veikiantį planą. Taigi, jeigu tik užsispirsite, netruksite pamatyti pirmuosius savo įdirbio rezultatus!Šiandien tapsite gana sentimentalūs, ypač kalbėdami apie santykius. Jums norėsis sušvelninti, romantizuoti net ir aštresnius momentus ar neišsipildžiusias viltis. Malonūs prisiminimai gali jus taip apakinti, kad nustosite matyti dabarties situaciją – tai, kas iš tiesų yra svarbu. Gebėjimas matyti grožį visur ir viskame – vertinga dovana, tačiau ji gali ir nemažai kainuoti, kai nustojate matyti dalykus tokius, kokie jie yra iš tikrųjų.Visai netikėtai šiandien atsidursite aplinkinių dėmesio centre ir, norite to ar ne, turėsite prisiimti visą su šiuo nauju vaidmeniu susijusią atsakomybę. Laimei, iš prigimties esate puikūs diplomatai, tad puikiai išlaviruosite net pačiose kebliausiose situacijose. Pasinaudokite Visatos palankumu ir pabandykite susirasti bendraminčių savo projektams.


Patiko? Pasidalink su draugais:
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Rašyti komentarą į facebook'ą:
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Spausk Patinka !
Paskutiniai komentarai
[demoniukstis] Data: Gruodžio 29 2017 22:09
puiki galerijaclap
[Žiūrėti komentarą]
[demoniukstis] Data: Gruodžio 29 2017 22:07
grazi clap
[Žiūrėti komentarą]
[demoniukstis] Data: Gruodžio 29 2017 22:05
graziclap
[Žiūrėti komentarą]
Komentatorių Top 10
demoniukstis demoniukstis[1145]
algirdokas algirdokas[988]
Nezinomas Nezinomas[710]
KamTasVardas KamTasVardas[675]
LOOK MY LOOK MY[345]
Audrius22 Audrius22[336]
admin admin[334]
pavilion pavilion[251]
gintis666 gintis666[226]
Hitman Hitman[190]
Top 5 Nariai
Deimantas Taškai:13810
KamTasVardas Taškai:9260
Liudas Taškai:5187
algirdokas Taškai:4861
demoniukstis Taškai:4676
36,847,865 TOPWAREZ.LT Unikalių apsilankymų Powered by PHP-Fusion